1. 1
  2. 6

This press release is also available in English, French, German, Czech and Hungarian

Coveris ogłasza pomyślne podpisanie i zakończenie kolejnej strategicznej transakcji w Europie Środkowo-Wschodniej – przejęcie S&K LABEL spol. s r.o. (S&K LABEL) w Czechach. 

Przejęcie S&K LABEL w Czechach stanowi trzecie, po dwóch fabrykach opakowań giętkich na Węgrzech i w Polsce, na koncie Coveris – lidera w branży opakowań – w Europie Środkowo-Wschodniej, a pierwsze z dziedziny działalności dotyczącej etykiet poza Wielką Brytanią. Jako jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej S&K LABEL oferuje idealne dopasowanie strategiczne do działalności Coveris w zakresie etykiet, co pomoże grupie stworzyć ogólnoeuropejską platformę biznesową.  

Komentując przejęcie, Christian Kolarik, CEO Grupy Coveris, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani tą możliwością inwestowania w rozwój naszej działalności związanej z etykietami, rozwijania naszej platformy i poszerzania naszego zasięgu geograficznego. Przejęcie S&K LABEL to dla nas doskonała okazja do zapewnienia lokalnej produkcji wysokiej jakości etykiet dla naszych klientów, co pomoże sprostać obecnemu i przewidywanemu przyszłemu wzrostowi popytu na etykiety ekologiczne. Umożliwi nam ono również dalsze wzmocnienie naszej pozycji w Europie kontynentalnej”. 

Press Release Downloads

Podpisanie umowy pomiędzy Coveris i S&K LABEL

Podpisanie umowy pomiędzy Coveris i S&K LABEL